Bouw Noordkaper update 20: op reis!

Het is zover: de bouw van onze Noordkaper 31C in Turkije is voltooid!  Vandaag kwam er een grote kraan en dito truck om hem op te halen. Het levert een paar mooie overzichtsfoto’s op terwijl hij in de takels hangt.

Toch moet ik zeggen dat ik de boot liever in het water zie liggen dan in de lucht zie hangen! De afgelopen week zijn de laatste klusje gedaan: motorruim isoleren, stuurautomaat monteren en last but not least: de naam erop!

Voorlopig valt er even weinig te melden. De boot gaat naar de haven bij Istanbul en vanaf daar met een groot containerschip naar Antwerpen. Vandaar weer per dieplader naar Terherne, waar hij verder afgebouwd wordt. De reis per schip duurt 2-3 weken. Wachten dus! Als hij aangekomen is melden we ons weer.  Voorlopig blijft het even bij dromen bij deze foto’s….

Plaats een opmerking

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.