Vrijdag 17 augustus 2012
- IJmuiden – Naarden 27 mijl, totaal 720 mijl
- Vertrek: 10.00, aankomst 16.00 uur
- Wind: ZO3
- Weer: wolkenvelden, temperatuur oplopend tot 26 graden
De laatste dag! Door het kanaal met de gebruikelijke beroepsvaart en de hectiek op het IJ achter het Centraal Station met alle soorten scheepvaart door elkaar heen. Op de motor, want de wind stond tegen. En dan het grote uitruimen van de boot en volproppen van de auto.
Het was een prima vakantie, het weer viel helemaal niet tegen en we hebben onze Noordkaper een stuk beter leren kennen. Daarover later meer. We zijn weer thuis, de wasmachine draait en volgende week moeten we weer aan werken gaan denken. Wat is het bootleven op het water toch een genot!
Beste Joost, ik heb genoten van jullie verhalen. Was elke dag weer benieuwd waar “we” nu weer hee waren gevaren. Dank voor jullie mooie foto’S en verslagen en sterkte met het afkicken groet Cécile Appelo, bestuurslid Noordkapervereniging
Het was echt leuk jullie een beetje te volgen. Prachtige tocht….